Despre noi

Din anul 2002 magazinuldeflori.ro este o florarie online unde clientii nostri pot alege dintr-o gama variata de flori si aranjamente florale, torturi si alte cadouri cu posibilitatea platii online.

Livrăm flori peste tot în România.

Am facut acest site pentru ca dumneavoastra stiti ca a darui o floare este unul dintre cele mai frumoase gesturi pe care le putem face in viata.

Acest site este dedicat celor care stiu sa aprecieze frumusetea si stiu sa faca un cadou care merge cu adevarat la inima destinatarului: o floare. 

Vizitandu-l veti putea alege din ofertele noastre pe cea care este mai potrivita persoanei careia ii oferiti florile. 

Va multumim pentru alegere!

Azi mi-ați făcut mama cea mai fericita , nu am cuvinte sa va mulțumesc ! M-ați ajutat intr-o zi grea din viața ei sa-i aduc un zâmbet pe buze chiar și de la distanță ! Florile sunt superbe , recomand cu încredere . Va doresc o zi minunata ! 
Anamaria A, 5 Mai 2026
SUNT FOARTE IMPRESIONATA DE FIRMA DUMNEAVOASTRA. O FIRMA DE INCREDERE. BUCHETUL A FOST FOARTE FRUMOS SI BOGAT IAR TORTUL A FOST FOARTE DELICIOS (MERITA MAI MULT DECIT AM PLATIT) UN MULTUMESC SPECIAL D-LUI STEFAN SAFCIU CARE A PRELUAT COMANDA SI A AVUT GRIJA CA TOATE SA FIE DELIVERATE LA TIMP SI IN BUNE CONDITII. LA FEL UN MULTUMESC SPECIAL PERSOANEI CARE A LIVRAT COMANDA LA DOMICILIU CARE LA FEL A FOST FOARTE DRAGUT SI DE AJUTOR MATUSEI MELE CARE TOCMAI SOSISE DE LA SPITAL. TOATE CELE BUNE SI PE VIITOR VA VOI FOLOSI FIRMA DUMEAVOASTRA ORI DE CATE ORI VOI AVEA OCAZIA. SUCCES IN VIITOR SI NUMAI BINE. PESONALULUI SI FIRMEI "Magazinul de Flori.RO"
Lenuta L, 13 Ian 2026
Buchetul a fost minunat. Apreciez de asemenea si mailul dumneavoastra de confirmare :). O zi buna si multumesc mult
Delia, 24 Iun 2026

Îți recomandăm

WhatsApp